STUDIJA RĪGĀ
                            Laime nav atrodama bezdarbībā un mierā, bet kustībā un centībā. /Jānis Rainis/

NODARBĪBAS STUDIJĀ 

                                                                                     Foto galerija

"Dabas Vēstniecība" piedāvā individuālās un grupu nodarbības.

Silto smilšu nodarbība  WARMSANDBOXR

Iekārta WARMSANDBOX  ir Latvijā patentēta iekārta[LR Patents Nr.14477], kura ļauj silto smilšu pieredzi izbaudīt neatkarīgi no gadalaika.Tā palīdz organizēt bērnam dabīgu, saprotamu un labvēlīgu vidi, izmantojot smilšu graudu spēku un siltumu. Īpaša metodika nodrošina bērna vispārējo attīstību un sekmē fiziskos un emocionālos pašregulācijas procesus. INDIVIDUĀLA nodarbība [no 1g – 11g] (45.min/ ak.st.) www.warmsandbox.com

Krāsaino smilšu spēles

Smiltis ir ikvienam cilvēkam atpazīstams materiāls, kas viegli ļaujas radīšanas procesiem. „Krasino smilšu spēles” ir aizraujošs ceļojums Dabas tēlu un krāsu  pasulē, kas dod iespēju katram bērnam atmodināt viņa radošo dzirksti. Nodarbībās veidosim tēlu zīmējumus, bērumus, glezniņas, grāmatzīmes, dāvanas u.c. darbiņus. Darbosimies GRUPĀS [4g- 6g]  [7g-10g]  [11g-13g] (45.min/ ak.st.). Citas vecuma grupas pēc vienošanās.

Kolektīviem piedāvājam iespēju „Krāsaino smilšu spēles”organizēt skolā, klasē, vai bērnudārza grupiņā.

Varavīksnes cikls

Ciklā paredzētas 8 nodarbības, bērnu grupām pirmskolas un sākumskolas vecumā. Nodarbībās tiek apgūtas varavīksnes krāsas, smaržas un garšas. Nodarbības sniedz jaunu neierastu pieredzi, palīdz līdzsvarot un stabilizēt bērnu. Pilns cikls īpaši ieteicams bērnam uzsākot skolas gaitas.

Radošās darbnīcas vecakiem.

Darbnīcas Jums ļaus labāk izprast sava bērna radošo dabu,jo darbošanās ar krāsainām smiltīm, graudiem un citiem dabas materiāliem, ļauj tuvoties ne tikai Dabas mākslas noslēpumiem, bet arī atmodina katrā pieaugušajā mītošo „iekšējo bērnu”. Kopīgi apgūsim praktiskas un teorētiskas Dabas spēļu un rotaļu iemaņas. Krāsaino smilšu un graudu spēles, Saules ciklu u.c. Darbnīcas paredzētas 1-2x mēnesī  [2 st.]

Nodarbības mazuļiem ar māmiņām

Nodarbības paredzētas bērniem no 5.mēnešu līdz  3.gadu vecumam. Attīstošajās nodarbībās ir iekļauts laiks silto smilšu baudīšanai, dziesmiņu skandēšanai, radošo vingrinājumu veikšanai. Māmiņām ir iespēja izzināt bērnu emocionālās audzināšanas iespējas Dabā. [nodarbības garums 1 st.]

Nodarbība ģimenei . Dabas raksti.

Visai ģimenei – bērniem, vecākiem, vecvecākiem, arī tantēm un onkuļiem, ir iespēja izbaudīt kopīgu radošās darbošanās prieku, kas saliedē ikvienu saimi. Īpašs scenārijs katrai bērnu ballītei. ~ 15 cilvēkiem [1.st. -1.30st]

APMEKLĒTĀJU KĀRTĪBAS NOTEIKUMI

NODARBĪBU CENAS

PASAULE SMILTIS


Studijas jaunākais piedāvājums ir ekspozīcija un darbnīca "Pasaules smilšu krātuve"!

Smilšu paraugi ir uz kolekciju atceļojuši no vairāk kā 50 valstīm un visiem pasaules kontinentiem. Katrs paraugs ir unikāls un mūsu krātuvē nodots ar personīgu attieksmi.

Piedāvājam krātuves apmeklējumus (1 akadēmiskā stunda) klasēm, grupām un kolektīviem, kurā tiek iepazītas kolekcijas daudzveidība un veikts kultūrvēsturiski izzinošs ekskurss, izvēlētajā tēmā. Iespaidus un zināšanas nostiprinās paša gatavots smilšu suvenīrs. Ir iespēja iegādāties krāsaino smilšu paraugus..


APMEKLĒTĀJU KĀRTĪBAS NOTEIKUMI

NODARBĪBU CENASNODARBĪBAS ĀRPUS STUDIJAS

                                                                                     Foto galerija

Kolektīviem piedāvājam iespēju „Krāsaino smilšu spēles”organizēt skolā, klasē, vai bērnudārza grupiņā. Organizējam nidarbības arī brīvā dabā.


IZGLĪTĪBA


Dabas vides estētikas apmācības ierasti notiek vienas dienas (6.ak.stundas) semināros, kuri ietver praktisku radošu darbošanos, sajūtu spēles, teorijas un metodikas apguvi, pieredzes apmaiņu.
Viena semināra cena dalībniekam ir 35 eur.
Samaksā ietilpst radošo darbu materiāli, teorētiskie un metodiskie materiāli,darba lapas, kafijas pauze.
Krāsaino smilšu spēles - 6.st
Krāsaino graudu spēles - 2 varianti - 1 seminārs 6.st.ievads /plašāk- 2 semināri ar mēneša pārtraukumu =12.st
Dabas vides estētikas pamati - 72.st. - 12 seminari/ gada laikā
Gadalaiku cikls 44.st. - 6 seminari/ gada laikā
Darbs ar siltajām smiltīm. Pamata līmenis32.st. - 5 seminari/ ne biežāk kā reizi mēnesī

Programmas ir apstiprinātas, kā pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides kursu A programmas. Pedagogu vispārējo kompetenču modulis.
Kursu apliecība dod tiesības sava darbā izmantot apgūto Dabas vides estētikas jomu.
Speciālista sertifikāta saņemšanai nepieciešama gada apmācība, prakse, supervīzijas, eksāmens. Pastāv arī iespēja vākt nepieciešamās zināšanas un pieredzi pamazām, ilgākā laika posmā.
Izpildot DVE speciālista prasības, tiek iegūts sertifikāts.
Speciālistu sertifikāciju veic un apmācības, profesionālās darbības kvalitātei seko biedrības"Dabas vides estētikas studiju apvienība" Sertificēšanas padome.

Lai uzsāktu apmācību ciklu jāatsūta pieteikums, kurā minēts pretendenta Vārds Uzvārds, PK dzimšanas dati, darba vieta, izvēlētais apmācību kurss, vēlama apmācību diena.
Kad grupa nokomplektējas, attiecīgā kursa interesentam tiek sūtīts ziņojums, par paredzēto kursu plānu, datumiem u.c. informācija.
Ja, pēc pieteikuma nosūtīšanas, apstākļi mainās un ir vēlme atlikt apmācību sākumu, nezaudējot iemaksāto naudu, to var izdarīt savlaicīgi brīdinot - 5. darba dienas, līdz mācību sākuma pirmajai dienai.
Par samaksāto summu tiek izsniegts maksājumu apstiprinošs dokuments.
Uzsākot apmācību tiek slēgts līgums.
0

 .